10 przydatnych i ciekawych kanałów marketingowych na YouTube, na które warto zwrócic swoją uwagę

10 przydatnych kanałów marketingowych na YouTube

Jesteś marketerem lub po prostu interesujesz się marketingiem? W takim razie przedstawiamy 10 popularnych (lub zyskujących popularność) przydatnych polsko- i angielskojęzycznych kanałów YouTube, gdzie znajdziesz wiele aktualnych i ciekawych informacji o marketingu i wszystkim, co z nim związane. W naszym artykule zobaczysz listę kanałów na absolutnie różne tematy: SMM, SEO, digital- oraz brand-marketing i nie tylko.

Czytaj dalej „10 przydatnych i ciekawych kanałów marketingowych na YouTube, na które warto zwrócic swoją uwagę”

SMM-marketing w LinkedIn

marketing w LinkedIn

LinkedIn jest jedną z najważniejszych platform społecznościowych dla profesjonalistów i biznesu. Co roku liczba użytkowników LinkedIn rośnie, co czyni ją jednym z najbardziej perspektywicznych kanałów dla SMM marketingu. Jednakże, w przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram, LinkedIn ma swoje specyfikacje i wymaga indywidualnego podejścia. W tym artykule omówimy podstawowe aspekty SMM marketingu w LinkedIn, począwszy od tworzenia profilu, a kończąc na korzystaniu z płatnych narzędzi reklamowych. Podzielimy się również wskazówkami i strategiami, które pomogą Ci skutecznie wykorzystać LinkedIn do promowania swojego biznesu i osobistej marki.

Czytaj dalej „SMM-marketing w LinkedIn”

Osiągnij sukces na TikToku: skuteczne strategie treści dla promocji Twojej marki

Promocja marki na TikToku

Co to jest TikTok i jak może pomóc Twojej marce?

Jeśli chcesz promować swoją markę i przyciągnąć uwagę młodej publiczności, TikTok to właśnie to, czego potrzebujesz! Ta platforma społecznościowa, umożliwia tworzenie i udostępnianie krótkich filmów, przyciąga ponad 1 miliard aktywnych użytkowników miesięcznie, zwłaszcza wśród młodych ludzi w wieku od 16 do 34 lat. Ale jak wykorzystać TikTok do promowania marki?

Czytaj dalej „Osiągnij sukces na TikToku: skuteczne strategie treści dla promocji Twojej marki”

Twitter jako kluczowy element skutecznej strategii marketingowej w mediach społecznościowych

Twitter w social media marketingu jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi, które pomagają firmom zwiększać zasięg swojej marki i budować więź z klientami. W dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób korzysta z Twittera, aby znaleźć informacje i porozmawiać z innymi, nie wykorzystanie tego serwisu w strategii marketingowej może być straconą szansą na dotarcie do potencjalnych klientów.

Czytaj dalej „Twitter jako kluczowy element skutecznej strategii marketingowej w mediach społecznościowych”

Odkrywanie kursów SMM Warsaw: Naucz się podstaw, aby zostać ekspertem ds. Marketingu w mediach społecznościowych

Lista popularnych kursów SMM w Warszawie

Marketing w mediach społecznościowych to stale rozwijająca się dziedzina i jedna z najbardziej poszukiwanych umiejętności w świecie marketingu cyfrowego. Jeśli chcesz zostać ekspertem od marketingu w mediach społecznościowych, kursy SMM Warsaw są świetnym miejscem do rozpoczęcia. Kursy te zapewniają kompleksowy przegląd podstaw marketingu w mediach społecznościowych, od tworzenia i optymalizacji treści po analitykę i raportowanie. Dowiesz się, jak tworzyć angażujące treści, które rezonują z grupą docelową, a także jak mierzyć skuteczność kampanii i optymalizować je pod kątem maksymalnej skuteczności. Dzięki tym umiejętnościom będziesz w stanie zbudować udaną karierę w marketingu w mediach społecznościowych.

Czytaj dalej „Odkrywanie kursów SMM Warsaw: Naucz się podstaw, aby zostać ekspertem ds. Marketingu w mediach społecznościowych”

Przewodnik po zrozumieniu, ile kosztuje stworzenie strony internetowej w Białymstoku

Przewodnik po zrozumieniu, ile kosztuje stworzenie strony internetowej w Białymstoku

Budowa strony internetowej w Białymstoku może być kosztowna, w zależności od wielu czynników. Obejmują one złożoność projektu, wymagany rodzaj hostingu i ilość potrzebnych treści. Dodatkowo czynniki takie jak poziom doświadczenia projektanta stron internetowych i zespołu programistów mogą również wpływać na to, ile będzie kosztować zbudowanie strony internetowej w Białymstoku. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie te czynniki podczas tworzenia budżetu dla projektu witryny.

Czytaj dalej „Przewodnik po zrozumieniu, ile kosztuje stworzenie strony internetowej w Białymstoku”

Konstruktor stron internetowych – dobry dla biznesu czy zły dla biznesu?

Konstruktor stron internetowych - dobry dla biznesu czy zły dla biznesu?

Wśród marketerów panuje lekceważąca opinia na temat tworzenia stron internetowych na kreatorze stron. Z tego powodu nawet małe firmy zaczynają tworzyć unikalne strony internetowe, ale… nie ogarniają tego procesu do końca i nie uzyskują pożądanego efektu (brak jakości stron, brak ofert).

W tym artykule powiem Ci, dlaczego budowniczy stron internetowych – świetne rozwiązanie dla małych firm, które nie trzeba nieśmiało. Wyjaśnię również jakie kroki powinien podjąć marketer lub właściciel firmy przed, w trakcie i po rozwoju. Czytaj dalej „Konstruktor stron internetowych – dobry dla biznesu czy zły dla biznesu?”